Grafika

"Uwaga koncentruje się na powtarzaniu ćwiczenia,
ćwiczenie udoskonala umiejętność,
a promienny wyraz twarzy dziecka,
zachowanie zdradzające zadowolenie
są znakiem,
że umysł narodził się
po raz drugi."

M. MontessoriPrzedszkole znajduje się w Leśnej, przy ul. Baworowo (droga z Leśnej w kierunku Lubania, za przejazdem kolejowym 100m w lewo)
Przestrzenne pomieszczenia, baza dostosowana do potrzeb najmłodszych dzieci. Nowoczesny sprzęt, wysokiej klasy pomoce naukowe, zabawki, akcesoria przedszkolne pozwalją dzieciom na wszechstronny rozwój.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, pełna entuzjazmu i pomysłów , gotowa do twórczego działania sprawi, że dzieci nie będą się u nas nudziły. Profesjonalizm, życzliwość i troska o najmłodszych to nasze priorytety.

Organizacja pracy przedszkola:
- przedszkole czynne od 01 września do 30.06. od poniedziałku do piątku w godz. od 6,00 do 17,00 w lipcu i sierpniu od 7.00 do 16.00
- możliwość opieki nad dziećmi w sobotę i niedzielę za dodatkową opłatą.

Oferta edukacyjna:
- zajęcia ogólnorozwojowe
- zajęcia logopedyczne
- zajęcia z elementami glottodydaktyki
- rytmika
- zajęcia taneczne
- zajęcia plastyczne
- zajęcia ruchowe
- język angielski w zabawie
- język niemiecki na życzenie rodziców za dodatkowa opłatą,
- gry i zabawy na świeżym powietrzu w przedszkolnym ogrodzie
- zajęcia relaksacyjne.
Specjalizujemy się również w pomocy psychologiczno-pedagogicznej.W placówce organizowane jest wczesne wspomaganie rozwoju dziecka,zajęcia rewalidacyjne,terapeutyczne,logopedyczne,zajęcia rozwijające mowę i myslenie dla wszystkich dzieci oraz dzieci z dysfunkcjami.W naszym przedszkolu funkcjonuje Pracownia Rozwojowa ,w której dzieci rozwijają umiejętności uwagi,koncentracji,spostrzegania itp. Bierzemy udział w różnych projektach.
Zapewniamy opiekę i edukację dzieci na najwyższym poziomie, mając na uwadze obowiązującą podstawę programową wychowania przedszkolnego .

Przebywając w naszym przedszkolu Państwa dziecko z dnia na dzień, pełne radości, pochłonięte zabawą będzie zdobywało kolejne doświadczenia, będzie uczyło się samodzielności, pokonywania problemów, radzenia sobie w różnych sytuacjach interpersonalnych.

Bogata oferta edukacyjna sprawi, że każde dziecko w naszym przedszkolu będzie mogło rozwijać swoje zainteresowania i talenty, a także kształcenia umiejętności prawidłowej artykulacji polskich głosek i rozwijania mowy ojczystej poprzez wesołe, przyjemne ,zabawowe formy i metody pracy.
Posiadamy przestronny ogród, w którym Państwa dzieci będą spędzały czas w słoneczne , ciepłe dni. Piaskownice, huśtawki, ścieżki zdrowia, kontakt z naturą, to wszystko potrzebne jest dzieciom w wieku przedszkolnym do prawidłowego rozwoju. "Tęczowa Dolina" to przedszkole, które stworzy państwa dziecku odpowiednie warunki do pełnego, wielostronnego rozwoju, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie zarówno najmłodszych , jak i ich rodziców.

 
Grafika
Copyright by Mertuch © 2011-2015