Grafika

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018

29.06 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego grup przedszkolnych " Żabek", "Biedronek" i "Smerfów". Dzieci przedstawiły program artystyczny dla zaproszonych gości. Pani Dyrektor razem z opiekunami poszczególnych grup wręczyła każdemu przedszkolakowi dyplom i wakacyjny prezent czapeczkę. W ty dniu odbyło się także zakończenie roku tanecznego z pokazem tańca. Wzięły w nim udział dzieci, które przez cały rok uczęszczały na zajęcia dodatkowe do Pana Adriana M. Życzymy wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom radosnych i bepiecznych wakacji :) Zapraszamy do galerii i na facebooka :)

POŻEGNANIE SARSZAKÓW 2018

24.06.2018 wnaszym przedszkolu odbyła się uroszystość zakończenia przedszkola najstarszej grupy. Uroczystść została rozpoczęta polonezem, po którym odbył się program artystyczny dla zaproszonych gości. Przedszkoaki z młodszej grupy także pożegnały naszych absolwentów występem artystycznym i upominkami. Po występach odbyło się rozdanie dyplomów, medalów mistrzów i upominkó przygotowanych przez panie wychowawczynie najstarszej grupy. Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne dla Rodziców i albumy ze zdjęciami, które także są tradycją naszego przeszkola na pożegnanie. Później był poczęstunek w sali pysznym tortem z wizerunkami naszych absolwentów :) Kolejni absolwenci opuszczają nas aby rozpocząć naukę po wakacjach w pierwszej klasie. Życzymy im wielu sukcesów, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i bezpiecznych radosnych wakacji dla całch rodzin. :) :) Zapraszamy do galerii i na fcebooka :)

TYDZIEŃ DZIECKA 2018

Jak co roku rozpoczął sie " Tydzień Dziecka" Jest to już tradycją naszego przedszkola. Codziennie dzieci maja zaplanowane atrakcje. Rozpoczelismy go " Zabawą HAWAJSKĄ". Pogoda nam dopisała. Były tańce i konkurencje.Niespodzianką na koniec zabawy były lody tajskie i wata cukrowa. Dzieci bawiły sie znakomicie. DZIEŃ 2 29.05 przedszkolaki udały sie na wycieczkę do ZOO w Görlitz. Była to następna atrakcja dla naszych dzieci w "Tygodniu Dziecka". Pogoda jak zwykle nam dopisała. Podzieleni na grupy odwiedziliśmy różne zwierzątka. Niektóre z nich można było pogłaskać, lub poczęstować smakołykiem przygotowanym przez pracowników ZOO. Było też małe szaleństwo na placu zabaw i w " Stodole Odkrywców". Po zjedzeniu obiadku zmęczęni, ale szczęśliwi wróciliśmy do naszego przedszkola z małym prezencikiem .W TRZECIM DNIU na Królowej Sportu odbyły się zawody w bieganiu dla przedszkoli pod hasłem " BIEGAJ Z NAMI" , które zostały zoraganizowane przez Stowarzyszenie Zabiegani z Leśnej. Po śniadanku wszystkie grupy przebrane w stroje sportowe wyruszyły dwoma autobusami na sportową przygodę :) Każde dziecko po przebiegnęciu określonej trasy w zależności od grupy wiekowej otrzymało medal. Niektórzy za dobre wyniki staneli na podium otrzymując puchar i upominek. Na koniec były pyszne lody.DZIEŃ 5 " Pyszna niespodzianka " W piatym dniu tygodnia dziecka przedszkolaki po zabawach w ogrodzie przedszkolnym delektowały się smakowitymi goframi. Każde dziecko mogło samo zdecydować z czym zje swój smakołyk. Tym słodkim akcentem zakończyliśmy nasz Tydzień Dziecka . Ten tydzień był niezwykły, wspaniały i na długo pozostanie w naszej pamięci. :) :) :) Zapraszamy do galerii i na facebooka :)

PIKNIK RODZINNY 2018

25 maja w naszym przedszkolu odbył się PIKNIK RODZINNY.Jak co roku w miłej rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Matki i Ojca.Na początku zaprezentowały się poszczególne grupy przedszkolne, z przygotowanym przedstawieniem artystycznym.Po występie przedszkolaki rozdały przygotowane przez siebie, z małą pomoca pań upominki ;) Na gości także czekał poczęstunek: ciasto , owoce i napoje. Atrakcją dla naszych dzieci była wizyta kucyka Kacperka, na którym mogły się przejechać pod czujnym okiem instruktora Pana Marcina , za co bardzo dziękujemy :) :) :) Takie spotkania mają na celu integracje środowiska rodzinnego naszych dzieci z przedszkolem.W miłej atmosferze czas szybko minął. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za upieczenie ciasta, przygotowanie poczęstunku, a Pani Karolinie za fotografowanie imprezy . Dziękujemy także wszystkim uczestnikom pikiniku za miłą zabawę :) :) :) Zapraszamy do galerii i na facebooka :)

Pokaż stronę:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68
Grafika
Copyright by Mertuch © 2011-2015