Grafika

Sto lat Mamusiu, Sto lat Tatusiu!

„Sto lat Mamusiu, Sto lat Tatusiu”
Dnia 26 maja maluszki z „Tęczowej Doliny” uroczyście obchodziły święto z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkie dzieci zaprosiły swoich rodziców, aby pokazać jak bardzo ich kochają . Nasze wesołe, rozśpiewane i roztańczone „bączki” nie mogły się doczekać wspólnej zabawy.
Mimo lekkiej nieśmiałości maluszków wspólnie z dziennymi opiekunami zaprezentowały okolicznościowe wierszyki i piosenki z okazji Dnia Mamy i Taty, a w zamian zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Atmosfera spotkania od początku do końca była bardzo gorąca, radosna i pełna wzruszeń.
Dzienni opiekunowie z „Tęczowej Doliny” przygotowali niespodziankę dla rodziców w formie prezentacji multimedialnej, która miała na celu odzwierciedlić naszą codzienność oraz rozwój dzieci. Rodzice mogli przyjrzeć się bliżej w jakich zajęciach biorą udział ich dzieci, m.in.: zajęcia taneczne, zajęcia plastyczne, zajęcia dydaktyczne, czytanie bajek oraz zajęcia prowadzone metodą M. Montessori.
Po krótkiej prezentacji przyszedł czas na wręczenie rodzicom pamiątkowych zdjęć oraz odbitych przez dzieci „rączek” w masie solnej. Rozpierająca duma, wzruszenie i ogromna radość rodziców nie miała końca. Nasze maluszki z niecierpliwością nie mogły się doczekać wspólnej zabawy, do której oczywiście zostali zaproszeni rodzice. Zabawa odbywała się przy skocznych piosenkach „śpiewanki - pokazywanki”, przy której to rodzice naśladowały dzieci, co sprawiało im ogromną radość. Nasi goście mogli również przypomnieć sobie utwory z dzieciństwa, takie jak: „Kaczka dziwaczka”, „Kwoka” itd.. Harce nie miały końca, lecz na rodziców czekał również słodki poczęstunek, w którym to między innymi dzieci przygotowały własnoręcznie przyozdobione lukrem i posypką ciasteczka „serduszka”.
Atmosfera w tym uroczystym dniu upłynęła bardzo serdecznie i wzruszająco. Na twarzach wszystkich mam i tatusiów gościł ogromny uśmiech i duma, ponieważ to dzięki ich pociechom mogą doświadczać tak wspaniałych i sentymentalnych chwil. Na uwiecznienie tej wspaniałej uroczystości wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie.
Każdej Mamusi, każdemu Tatusiowi jeszcze raz życzymy ogromnej cierpliwości, miłości oraz niebywałej dumy z wyrastających pociech.

Z pozdrowieniami Dzienni Opiekunowie
wraz z wesołymi maluszkami z „Tęczowej Doliny”.

Witamy nasze kochane maluszki!

Przedszkolaki z Tęczowej Doliny serdecznie witają maluszków w wieku żłobkowym i zapraszają do obejrzenia galerii zdjęć z życia codziennego naszych przyjaciół.

DNI OTWARTE W " TĘCZOWEJ DOLINIE"

ZAPRASZAMY

NA

DNI OTWARTE PRZEDSZKOLA


W dniach od 02.06.2014 do 05.06.2014 r.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola
DZIECI oraz ich RODZICÓW.

W czasie odwiedzin można zapoznać się z wystrojem sal, rozkładem zajęć oraz z aktualną ofertą przedszkola.

DZIECI zapraszamy do uczestnictwa w zabawach ruchowych integrujących grupę, zajęciach, zabawach swobodnych w kącikach zainteresowań i zabawach w ogrodzie przedszkolnym !!!


ZAPRASZAMY W NASTĘPUJĄCYCH GODZINACH:

OD GODZ. 10.00 Do GODZ. 12.00

Serdecznie zapraszamy!!!!!

Dyrektor i nauczyciele przedszkola:)


" Pipi - Podróşniczka "

We wtorek, 6 maja do naszego Przedszkola przyjechali aktorzy z wadowickiego teatru – Agencji Artystycznej Teatron. Przedstawili spektakl pt. „Pipi -Podróżniczka”. Przedszkolaki czynnie uczestniczyły w spektaklu - śpiewały i tańczyły z aktorami, poznając różne ciekawe miejsca naszej planety. Pływali po morzu, spotkali piratów, byli w Egipcie, aby zobaczyć faraona, piramidy i wielbłądy, udali się też do Ameryki, żeby dowiedzieć się , jak wygląda życie na Dzikim Zachodzie, w Meksyku poznali Indian… Był to spektakl pełen przygód, najmłodszym dostarczył wiele wrażeń. Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

Pokaż stronę:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Grafika
Copyright by Mertuch © 2011-2015